home / toate posturile vacante / Ofertă de muncă: Tâmplar mobilă regiunea Zeeland

Tâmplar mobilă regiunea Zeeland

Căutăm un tâmplar cu experiență în industria mobilei!

Veți lucra în echipă cu alți profesioniști și veți fi împreună responsabili de realizarea interiorului la bordul unor yahturi de lux. Fiecare client are propriul stil, gust și idei pentru yahtul lui. Astfel, fiecare interior prezintă provocări diferite.

Care sunt responsabilitățile dumneavoastră?
Interiorul este realizat folosind desenele realizate de echipa de proiectanți. Progresul lucrării trebuie discutat cu maistrul dumneavoastră. Acordați atenție propriei siguranțe, dar și a colegilor și deci luați măsuri de precauție specifice (aspecte de siguranță, echipament individual de protecție).

Calitatea interiorului este întotdeauna centrală. Monitorizați singur această calitate și vă asigurați că lucrați ordonat.

Oferta

  • Salariu bun, în funcție de experiență (+ pensie și alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă)
  • Oportunități de dezvoltare;
  • O persoană de contact pe care o puteți suna pentru orice problema;
  • Unelte profesionale, haine de lucru și echipament de protecție.

Cerințele postului

  • Nivel de lucru și gândire la nivel de MBO în domeniul producției de mobilă/ tâmplăriei navale;
  • Experiență în prelucrarea lemnului pentru construcția de iahturi de lux reprezintă un avantaj;
  • Puteți lucra creativ și precis și aveți simțul responsabilității;
  • Folosindu-vă cunoștințele tehnice, puteți păstra cu ușurință o imagine de ansamblu și puteți identifica posibilele blocaje în procesul de construcție într-un stadiu incipient;
  • Diploma VCA reprezintă un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B.
Zona Zeeland
În consultare
40 ore
Full time

Ai întrebări sau vrei să afli mai multe informații?

Ne poți contacta oricând, la telefon sau pe email.

Despre Flexurity

Flexurity activează de ani de zile ca agenție de plasare de personal tehnic în domeniile: construcții și instalații, maritim si auto. Avem acoperire națională și suntem legătura dintre client și personalul tehnic. Facem multe pentru angajații noștri. Pe lângă un salariu bun, oferim beneficii secundare excelente și îi îndrumăm atât pe plan personal cât și profesional. Drept urmare, le asigurăm clienților noștri angajați motivați și profesioniști, care pot începe lucrul imediat.